Havacılık Sektörü

Firmamız bünyesinde 2009 yılından itibaren hava savunma sanayinin parçalarının paketlenmesi yapılmaktadır. Üretilen parçaların maliyetlerinin çok yüksek olmasından dolayı tasarlamış olduğumuz paketlemeler üretilen ürünlerin tam güvenliğini sağlamakta olup, siz değerli müşterilerimizin olası bir mağduriyetle karşı karşıya kalmasını engellemektedir.

Mobilya Sektörü

Mobilya sektöründe kullanılan ürünlerin taşımaların da kırılmasını ezilmesini ve zarar görmesini önlemek amacıyla elimizde hazır bulunan köşebentler ve alternatif ambalaj ürünleri ile Mobilyalarınızın zarar görmeden taşımasını yapabilirsiniz. Ürünlerinizin sevkini gerçekleştirmeden paketleme konusunda yardım almak için bizimle görüşebilirsiniz.

Seramik Sektörü

Porselen Çini ve Seramik ürünlerin özellikle yurtdışı gönderimlerde yaşanan sıkıntılarını ortadan kaldıracak çözümlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Artık yurtdışına gönderdiğiniz ürünlerde aklınız kalmayacak.

Silah Sektörü

Silah çantaları içine tam uyum sağlayacak içerisindeki silahı ve yedek parçalarını darbelerden sudan nemden koruyacak özel tasarım iç köpükleri ve taşıma çantaları ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

Spor Sektörü

Zemin Pedleri, Yoga Minderleri, Darbe Emici Pedler, Can Yelekleri, Çim Halı Saha Altı Şilte, Yüzme tahtası.

Cam Sektörü

Camdan yapılmış kıymetli ürünlerinizi sevk etmeden önce mutlaka bizimle görüşünüz.

İnşaat Sektörü

Ses ve ısı yalıtımında kullanılan standart köpüklerin haricinde yeni nesil ve daha uzun Ömürlü alternatif çözümler, stüdyolar ve spor salonları için özel olarak imal edilmiş ses yalıtım malzemeleri ve zemin kaplamalar, su boruları ve doğalgaz borularının dış etmenlerden etkilenmemesini sağlayacak çözümler. Okul bahçeleri çocuk parkları oyun alanlarının zemininde kullanılmak üzere yumuşak malzeme alternatifleri ve daha birçok alanda çözüm üretmek üzere hazırız.

Otomotiv Sektörü

Otomotiv sektöründe ki yedek parçaların ve aksesuarların ambalajlanması ve paketlenmesi konusundaki yenilikçi tasarımlarımızı sizinle de paylaşmak isteriz. Kıymetli ürünlerinizin nakliyesi esnasında yaşanan standart problemleri yaşamamak için bize ulaşın.

Fotoğrafçılık Sektörü

Fotoğraf makinesi ve kameralarınız için özel foam tasarımı yaparak çanta içerisinde güvenle taşıyabilirsiniz. Eski çalışmalarımızı görebilir ya da size özel taslak çalışmaları yaparak yardımcı oluyoruz.

Ambalaj Sektörü

İhtiyacımız olan tüm ambalaj malzemelerinin tedariki konusunda bize ulaşın. Siz sadece neye ihtiyacınız olduğuna karar verin biz temin edelim.

Elektronik Sektörü

Bilgisayarlar elektronik donanımlar ve yedek parçalarının kargolanmasında yaşanan sıkıntıları ortadan kaldıran çözümler sunuyoruz.

Beyaz Eşya Sektörü

Beyaz eşyaların gerek satıştan sonra ki gerekse alımdan sonraki taşımalarında zarar görmemesi için kalıcı (tekrar tekrar kullanılacak şekilde) ambalaj tasarımlarımız ile ürünlerinizin sevkinde yaşanan problemleri ortadan kaldırıyoruz.